Ražotājs: Bosch
Modelis: SMV24AX00E
EAN: 4242002958873
Bosch Serie 2 SMV24AX00E. Ierīces novietojums: Pilnībā iebūvēts, Preces izmērs: Pilna lieluma (60 cm), Vadības paneļa krāsa: Melns. Vietu skaits: 12 vietas, Trokšņu emisijas klase: D, Trokšņu līmenis: 52 dB. Kājiņu regulēšana: 6 cm. Energoefektivitātes klase: F, Ūdens patēriņš cikla laikā: 11,7 L, Enerģijas patēriņš 100 ciklos: 102 kWh. Platums: 598 mm, Dziļums: 550 mm, Augstums: 815 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
oreol.eu |
Trauku mašīnas Bosch SMV24AX00E - OReol.eu | €341.00 |
|
eltek.lv |
BOSCH SMV24AX00E | €403.80 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Pilnībā iebūvēts |
| Preces izmērs | Pilna lieluma (60 cm) |
| Durvju krāsa | Nav piemērojams |
| Vadības paneļa krāsa | Melns |
| Kontroles tips | Pogas |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | LED |
| Iebūvēts ūdens mīkstinātājs | |
| Auklas garums | 1,75 m |
| Pievades šļūtenes garums | 1,65 m |
| Noteces šļūtenes garums | 1,9 m |
| Ūdens uzpildīšāna | Auksts |
| Nažu un dakšu nodalījuma veids | Grozs |
| Vannas materiāls | Polipropilēns / nerūsējošais tērauds |
| Darbības rādītāji | |
| Vietu skaits | 12 vietas |
| Mazgāšanas programmu skaits | 4 |
| Trokšņu emisijas klase | D |
| Trokšņu līmenis | 52 dB |
| Trauku mazgātāja programmas | 60min 65°C, Eco, Intensīvs, Priekšskalošana |
| Žāvēšanas sistēma | Siltummainis |
| Temperatūra (maks) | 70 °C |
| Cikla laiks | 210 min |
| AquaStop funkcija | |
| Stikla aizsardzība | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš ciklā | 1,02 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 11,7 L |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 102 kWh |
| Savienotā slodze | 2400 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,1 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 200 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 598 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 815 mm |
| Svars | 30 kg |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 115 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 60 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums | 55 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums | 87,5 cm |
| Iepakojuma svars | 32 kg |
| Ergonomika | |
| Dozēšanas palīgs | |
| Automātiskā mazgāšanas līdzekļa noteikšana | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Kājiņu regulēšana | 6 cm |
| Ārējo durvju atvēršanas slēdzis | |
| Sāls indikators | |
| Skalošanas indikators | |