Ražotājs: Bosch
Modelis: SMV25AX00E
EAN: 4242002957876
Bosch Serie 2 SMV25AX00E trauku mazgājamā mašīna ir pilnībā iebūvējama ierīce, kas paredzēta, lai jūsu trauku mazgāšanas pieredze būtu efektīva un bezmaksas no liekiem padomiem. Šīs trauku mazgājamās mašīnas lieliskais izmērs ļauj ievietot 12 trauku vietu un nodrošina pietiekamu vietu visiem jūsu traukiem, podiem un pannām.
Tās modernais un gluds dizains ar melnu vadības paneļu piešķir jūsu virtuvei eleganci. Pilna lieluma izmēri 60 cm nodrošina bezšuvju iekļaušanu jūsu iekārtojumā.
Aprīkota ar dažādām noderīgām funkcijām, šī trauku mazgājamā mašīna ir paredzēta, lai piedāvātu izcilu veiktspēju. AquaSensor funkcija nodrošina optimālu ūdens patēriņu, noteicot netīrumu līmeni un pielāgojot ūdens daudzumu atbilstoši tam. Trīs posmu filtrs efektīvi attīra traukus no piemaisījumiem un nodrošina tīru un nevainojamu rezultātu.
Tā kā trauku mazgājamā mašīna strādā ar trokšņa līmeni 48 dB, tas sniedz klusu mazgāšanas pieredzi. Ar pieciem mazgāšanas programmu variantiem, ieskaitot 60 minūšu ātro mazgāšanu, automātisko programmu, ekonomikas režīmu, intensīvo mazgāšanu un pirmsizskalošanas opciju, jūs varat pielāgot mazgāšanas procesu saviem vajadzībām.
Trauku mazgājamā mašīna ir energoefektivitātes klase F, kas nodrošina minimālu enerģijas patēriņu. Tā patērē tikai 11,7 litrus ūdens ciklā un tikai 1,02 kWh enerģiju cikla laikā, tādējādi padarot to par videi draudzīgu izvēli.
Trauku mazgājamā mašīnas izmēri 598 mm (platums), 550 mm (dziļums) un 815 mm (augstums) ļauj viegli uzstādīt to jūsu virtuvē. Ar regulējamām kājām, kas piedāvā 6 cm intervālu, uzstādīšana un iekļaušana jūsu iekārtojumā ir viegla un vienkārša.
Ar ērtībām, piemēram, aizkavētas starta taimeri, skārda signālus, atlikušo laiku indikāciju, sāls un skalošanas līdzekļa indikatoriem un automātisku mazgāšanas līdzekļu noteikšanu, šī trauku mazgājamā mašīna piedāvā lietotājam draudzīgu pieredzi. Regulējamais augšējais grozs un iebūvētais displejs uzlabo to ergonomisko dizainu.
Attiecībā uz jaudas prasībām, trauku mazgājamā mašīna darbojas ar pievienotu slodzi 2400 W un darbojas ar sprieguma diapazonu 220-240 V un frekvenci 50-60 Hz.
Kopumā Bosch Serie 2 SMV25AX00E trauku mazgājamā mašīna ir uzticama un efektīva izvēle jūsu trauku mazgāšanas vajadzībām. Ar tās uzlabotajām funkcijām, lielisko tilpumu un moderno dizainu tā ir vērtīga pievienojumam jebkurā mūsdienīgā virtuvē.
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Pilnībā iebūvēts |
| Preces izmērs | Pilna lieluma (60 cm) |
| Durvju krāsa | Nav piemērojams |
| Vadības paneļa krāsa | Melns |
| Kontroles tips | Pogas |
| Iebūvēta displeja | |
| Iebūvēts ūdens mīkstinātājs | |
| Auklas garums | 1,75 m |
| Pievades šļūtenes garums | 1,65 m |
| Noteces šļūtenes garums | 1,9 m |
| Ūdens uzpildīšāna | Auksts |
| Regulējams augšējā groza augums | |
| Nažu un dakšu nodalījuma veids | Grozs |
| Vannas materiāls | Polipropilēns / nerūsējošais tērauds |
| Darbības rādītāji | |
| Vietu skaits | 12 vietas |
| Mazgāšanas programmu skaits | 5 |
| Trokšņu emisijas klase | C |
| Trokšņu līmenis | 48 dB |
| Trauku mazgātāja programmas | 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Eco, Intensīvs, Priekšskalošana |
| Cikla laiks | 210 min |
| Atliktā starta taimeris | |
| Atceltais starts | 9 h |
| AquaSensor funkcija | |
| Stikla aizsardzība | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | F |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš ciklā | 1,02 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 11,7 L |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 102 kWh |
| Savienotā slodze | 2400 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,1 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 598 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 815 mm |
| Svars | 31 kg |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 115 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 60 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums | 55 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums | 87,5 cm |
| Iepakojuma svars | 33 kg |
| Ergonomika | |
| Dozēšanas palīgs | |
| Automātiskā mazgāšanas līdzekļa noteikšana | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Kājiņu regulēšana | 6 cm |
| Atlikušais laiks norādi | |
| Skalošanas indikators | |
| Ārējo durvju atvēršanas slēdzis | |
| Sāls indikators | |