Ražotājs: Bosch
Modelis: SPH4EKX24E
EAN: 4242005430048
Bosch Serie 4 SPH4EKX24E. Ierīces novietojums: Pilnībā iebūvēts, Preces izmērs: Šaurs (45 cm), Vadības paneļa krāsa: Pelēks. Vietu skaits: 10 vietas, Trokšņu emisijas klase: B, Trokšņu līmenis: 44 dB. Kājiņu regulēšana: 6 cm. Energoefektivitātes klase: D, Ūdens patēriņš cikla laikā: 8,9 L, Enerģijas patēriņš 100 ciklos: 59 kWh. Platums: 448 mm, Dziļums: 550 mm, Augstums: 815 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
nopirkt.lv |
Bosch Serie 4 SPH4EKX24E dishwasher Fully built-in 10 place settings D | €530.34 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Pilnībā iebūvēts |
| Preces izmērs | Šaurs (45 cm) |
| Vadības paneļa krāsa | Pelēks |
| Kontroles tips | Pogas |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Auklas garums | 1,75 m |
| Pievades šļūtenes garums | 1,65 m |
| Noteces šļūtenes garums | 2,05 m |
| Regulējams augšējā groza augums | Jā |
| Augšējā groza regulējamo līmeņu skaits | 3 |
| Nažu un dakšu nodalījuma veids | Grozs |
| Vannas materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Darbības rādītāji | |
| Vietu skaits | 10 vietas |
| Mazgāšanas programmu skaits | 6 |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņu līmenis | 44 dB |
| Trauku mazgātāja programmas | Auto 45-65 °C, Eco, Favorite, Intensīvs, Silent 50°C |
| Žāvēšanas sistēma | Siltummainis |
| Temperatūra (maks) | 60 °C |
| Cikla laiks | 195 min |
| AquaStop funkcija | Jā |
| Aizsardzība no pārplūdes | Jā |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš ciklā | 0,593 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 8,9 L |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 59 kWh |
| Savienotā slodze | 2400 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220-240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50-60 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 448 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 815 mm |
| Svars | 31,5 kg |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 115 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 45,8 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums | 55 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums (maks) | 87,5 cm |
| Iepakojuma svars | 33 kg |
| Pielāgotā paneļa svars (min.) | 2,5 kg |
| Pielāgotā paneļa svars (maks.) | 7,5 kg |
| Ergonomika | |
| Automātiska durvju atvēršana | Jā |
| Regulējamas kājiņas | Jā |
| Kājiņu regulēšana | 6 cm |
| Viedtelefona attālinās atbalsts | Jā |