Ražotājs: Bosch
Modelis: SMS6ECW07E
EAN: 4242005176182
Bosch Serie 6 SMS6ECW07E. Ierīces novietojums: Brīvi novietots, Preces izmērs: Pilna lieluma (60 cm), Durvju krāsa: Balts. Vietu skaits: 14 vietas, Trokšņu emisijas klase: A, Trokšņu līmenis: 38 dB. Kājiņu regulēšana: 2 cm. Energoefektivitātes klase: D, Ūdens patēriņš cikla laikā: 9,5 L, Enerģijas patēriņš 100 ciklos: 85 kWh. Platums: 600 mm, Dziļums: 600 mm, Augstums: 845 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Preces izmērs | Pilna lieluma (60 cm) |
| Gatavība paneļa pielāgošanai | |
| Durvju krāsa | Balts |
| Vadības paneļa krāsa | Balts |
| Kontroles tips | Pogas |
| Iebūvēta displeja | |
| Iebūvēts ūdens mīkstinātājs | |
| Auklas garums | 1,75 m |
| Pievades šļūtenes garums | 1,65 m |
| Noteces šļūtenes garums | 1,9 m |
| Regulējams augšējā groza augums | |
| Nažu un dakšu nodalījuma veids | Grozs un atvilktne |
| Vannas materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Darbības rādītāji | |
| Vietu skaits | 14 vietas |
| Mazgāšanas programmu skaits | 6 |
| Trokšņu emisijas klase | A |
| Trokšņu līmenis | 38 dB |
| Trauku mazgātāja programmas | 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Eko 50 °C, Intensive 70°C, Priekšmazgāšana, Kluss |
| Žāvēšanas sistēma | Siltummainis |
| Skaits temperatūras iestatījumus | 4 |
| Temperatūra (maks) | 70 °C |
| Maksimālā karstā ūdens padeves temperatūra | 60 °C |
| Cikla laiks | 275 min |
| Atliktā starta taimeris | |
| Atceltais starts | 24 h |
| AquaStop funkcija | |
| AquaSensor funkcija | |
| Stikla aizsardzība | |
| Puse slodzes | |
| Slodzes sensors | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš ciklā | 1,05 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 9,5 L |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 85 kWh |
| Savienotā slodze | 2400 W |
| Enerģijas patēriņš (ieslēgts režīms) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 845 mm |
| Svars | 60,2 kg |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 115,5 cm |
| Iepakojuma svars | 62,5 kg |
| Ergonomika | |
| Dozēšanas palīgs | |
| Atslēga bērniem | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Kājiņu regulēšana | 2 cm |
| Noņemama augšdaļa | |
| Sāls indikators | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| Wi-Fi kontrolējams | |