Ražotājs: Bosch
Modelis: SMS6ZCW42E
EAN: 4242005185382
Bosch Serie 6 SMS6ZCW42E. Ierīces novietojums: Brīvi novietots, Preces izmērs: Pilna lieluma (60 cm), Durvju krāsa: Balts. Vietu skaits: 14 vietas, Trokšņu emisijas klase: B, Trokšņu līmenis: 44 dB. Kājiņu regulēšana: 2 cm, Atbalstītas vadības lietojumprogrammas: Bosch Home Connect. Energoefektivitātes klase: C, Ūdens patēriņš cikla laikā: 9,5 L, Enerģijas patēriņš 100 ciklos: 75 kWh. Platums: 600 mm, Dziļums: 600 mm, Augstums: 845 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
BOSCH pomivalni stroj SMS6ZCW42E | €899.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Preces izmērs | Pilna lieluma (60 cm) |
| Gatavība paneļa pielāgošanai | |
| Durvju krāsa | Balts |
| Vadības paneļa krāsa | Melns |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Iebūvēta displeja | |
| Auklas garums | 1,75 m |
| Pievades šļūtenes garums | 1,65 m |
| Noteces šļūtenes garums | 1,9 m |
| Regulējams augšējā groza augums | |
| Augšējā groza regulējamo līmeņu skaits | 3 |
| Apakšējā groza drošības atdure | |
| Vannas materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Darbības rādītāji | |
| Vietu skaits | 14 vietas |
| Mazgāšanas programmu skaits | 8 |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņu līmenis | 44 dB |
| Trauku mazgātāja programmas | Auto 45-65 °C, Eko 50 °C, Favorite, Intensive 70°C, Ātrā 45 °C, Ātrā 60 °C, Silent 50°C |
| Žāvēšanas sistēma | Ceolīts |
| Temperatūra (maks) | 70 °C |
| Cikla laiks | 235 min |
| Atliktā starta taimeris | |
| Atceltais starts | 24 h |
| Ieslēgtā režīma ilgums | 2 min |
| AquaStop funkcija | |
| Sevišķi sauss | |
| AquaSensor funkcija | |
| Pašattīrošs | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš ciklā | 0,83 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 9,5 L |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 75 kWh |
| Savienotā slodze | 2400 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 600 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 845 mm |
| Svars | 54,7 kg |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 115,5 cm |
| Iepakojuma svars | 57 kg |
| Ergonomika | |
| Automātiskā mazgāšanas līdzekļa noteikšana | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Kājiņu regulēšana | 2 cm |
| Atbalstītas vadības lietojumprogrammas | Bosch Home Connect |
| Atlikušais laiks norādi | |
| Sāls indikators | |
| Skalošanas indikators | |
| Viedtelefona attālinās atbalsts | |
| Wi-Fi kontrolējams | |