Ražotājs: Bosch
Modelis: SMV6ZCX07E
EAN: 4242005195893
Bosch Serie 6 SMV6ZCX07E trauku mazgājamā mašīna ir pilnībā iekļaujama ierīce ar 14 vietas klājuma spēju, kas ir ideāla lielām mājsaimniecībām vai tiem, kas bieži uzņem viesus. Ar 815 mm augstumu, 598 mm platumu un 550 mm dziļumu, šī trauku mazgājamā mašīna harmoniski iekļaujas jebkādā virtuves dizainā.
Ar trokšņa līmeni 42 dB, Bosch Serie 6 SMV6ZCX07E darbojas klusi, nodrošinot mierīgu vidi, vienlaikus efektīvi tīrot jūsu traukus. Ar sešiem dažādiem mazgāšanas programmām, tostarp 60 minūšu ātrās mazgāšanas ciklam, energoefektīvai Eco 50°C programmai un intensīvai 70°C programmaiti, jūs varat izvēlēties vispiemērotāko iestatījumu katram mazgājumam.
Aprīkota ar pašattīrošo funkciju, trauku mazgājamā mašīna ietaupa laiku un pūles, automātiski tīrot savu iekšpusi un nodrošinot optimālu veiktspēju katrā mazgāšanas reizē. Siltummainu žāvēšanas sistēma garantē nevainojamus žāvēšanas rezultātus, efektīvi izmantojot energiju.
Ar 24 stundu aizkavešanas sākšanas funkciju jūs varat ērti iestatīt trauku mazgājamo mašīnu sākt ciklu laikā, kas piemērots jūsu grafikam. AquaStop un AquaSensor funkcijas nodrošina papildu drošību, pasargājot pret ūdens bojājumu un nodrošinot optimālu ūdens resursu izmantošanu.
Bosch Serie 6 SMV6ZCX07E trauku mazgājamā mašīna piedāvā papildu funkcijas, piemēram, stikla aizsardzības funkciju, lai novērstu trauslo stikla trauku bojāšanos, un papildu žāvēšanas iestatījumu plastmasas priekšmetu rūpīgai žāvēšanai. Iekraušanas sensors pielāgo ūdens un enerģijas izmantošanu atbilstoši iekraušanas lielumam, optimizējot efektivitāti un efektivitāti.
Attiecībā uz enerģijas patēriņu šai trauku mazgājamajai mašīnai ir C enerģijas efektivitātes klases vērtējums, patērējot 0,83 kWh uz ciklu. Ūdens patēriņš uz ciklu ir 9,5 litri, kas padara to par videi draudzīgu izvēli.
Trauku mazgājamā mašīna tiek piedāvāta ar noderīgām funkcijām, tai skaitā norādi par atlikušo laiku, devēja palīgu, regulējamām kājām un grīdas indikatora gaismu, nodrošinot ērtības un lietošanas vienkāršību. Tā arī ietver bērnu drošības bloķēšanu, nodrošinot drošību mājsaimniecībās ar maziem bērniem.
Bosch Serie 6 SMV6ZCX07E trauku mazgājamā mašīna ir aprīkota ar 1,65 metru ieejas cauruli un 1,9 metru izplūdes cauruli vieglai uzstādīšanai. Kontroles panelis sastāv no pogām, lai nodrošinātu intuitīvu lietošanu, un trauku mazgājamajai mašīnai ir iebūvēts displejs lietošanas uzraudzībai uz vietas.
Izmantojot nerūsējošā tērauda vannu un vadības paneli, šī trauku mazgājamā mašīna izstaro elegantu un modernu izskatu. Tā ir pilna izmēra ar 60 cm platumu un pilnībā integrējama jūsu virtuves iekārtu skapī.
Kopumā Bosch Serie 6 SMV6ZCX07E trauku mazgājamā mašīna apvieno efektīvu tīrīšanu, ērtas funkcijas un stilīgu dizainu, tādējādi kļūstot par izcilu pievienojumu jebkurai virtuvei.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Trauku mazgājamā mašīna Bosch SMV6ZCX07E | €846.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Pilnībā iebūvēts |
| Preces izmērs | Pilna lieluma (60 cm) |
| Gatavība paneļa pielāgošanai | |
| Durvju krāsa | Nav piemērojams |
| Vadības paneļa krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Pogas |
| Iebūvēta displeja | |
| Iebūvēts ūdens mīkstinātājs | |
| Auklas garums | 1,75 m |
| Pievades šļūtenes garums | 1,65 m |
| Noteces šļūtenes garums | 1,9 m |
| Grozu regulējama izvietošana | Apakšējais, Augšējais |
| Regulējams augšējā groza augums | |
| Nažu un dakšu nodalījuma veids | Grozs un atvilktne |
| Vannas materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Darbības rādītāji | |
| Vietu skaits | 14 vietas |
| Mazgāšanas programmu skaits | 6 |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņu līmenis | 42 dB |
| Trauku mazgātāja programmas | 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Eko 50 °C, Intensive 70°C, Priekšmazgāšana, Kluss |
| Žāvēšanas sistēma | Siltummainis |
| Skaits temperatūras iestatījumus | 5 |
| Temperatūra (maks) | 70 °C |
| Cikla laiks | 235 min |
| Atliktā starta taimeris | |
| Atceltais starts | 24 h |
| AquaStop funkcija | |
| AquaSensor funkcija | |
| Sevišķi sauss | |
| Stikla aizsardzība | |
| Puse slodzes | |
| Pašattīrošs | |
| Slodzes sensors | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš ciklā | 0,83 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 9,5 L |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 75 kWh |
| Savienotā slodze | 2400 W |
| Enerģijas patēriņš (ieslēgts režīms) | 0,5 W |
| Jaudas patēriņš (off) | 0,5 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 598 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 815 mm |
| Svars | 46,3 kg |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 115 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 60 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums | 55 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums (min) | 81,5 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums (maks) | 87,5 cm |
| Iepakojuma svars | 48,5 kg |
| Ergonomika | |
| Dozēšanas palīgs | |
| Atslēga bērniem | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Kājiņu regulēšana | 6 cm |
| Grīdas indikatora gaisma | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| Wi-Fi kontrolējams | |