Ražotājs: Candy
Modelis: 32901576
EAN: 8059019049380
Candy RapidÓ CI 3C6F0A. Ierīces novietojums: Pilnībā iebūvēts, Preces izmērs: Pilna lieluma (60 cm), Vadības paneļa krāsa: Antracīts. Vietu skaits: 13 vietas, Trokšņu emisijas klase: C, Trokšņu līmenis: 46 dB. Atbalstītas vadības lietojumprogrammas: hOn. Energoefektivitātes klase: C, Ūdens patēriņš cikla laikā: 10,9 L, Enerģijas patēriņš 100 ciklos: 73 kWh. Platums: 597 mm, Dziļums: 555 mm, Svars: 35,3 kg
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Pilnībā iebūvēts |
| Preces izmērs | Pilna lieluma (60 cm) |
| Gatavība paneļa pielāgošanai | Jā |
| Durvju krāsa | Nav piemērojams |
| Vadības paneļa krāsa | Antracīts |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Iebūvēta displeja | Jā |
| Displeja cipari | 4 cipari |
| Regulējams augšējā groza augums | Jā |
| Apakšējā groza statne | Fiksēts |
| Apakšējā groza drošības atdure | Jā |
| Nažu un dakšu nodalījuma veids | Grozs |
| Durvju enģes | Dubulta kustība |
| Darbības rādītāji | |
| Vietu skaits | 13 vietas |
| Mazgāšanas programmu skaits | 8 |
| Trokšņu emisijas klase | C |
| Trokšņu līmenis | 46 dB |
| Trauku mazgātāja programmas | Auto, Eco, Stikls/Trausls, Intensīvs, Priekšmazgāšana, Ātrs, Universāls |
| Žāvēšanas sistēma | Kondensācija |
| Automātiskās programmas | Jā |
| Maksimālā karstā ūdens padeves temperatūra | 60 °C |
| Cikla laiks | 237 min |
| Cikla laiks (ātrā programma) | 59 min |
| Atliktā starta taimeris | Jā |
| Atceltais starts | 23 h |
| Iebūvētie viedie sensori | Nē |
| AquaStop funkcija | Nē |
| Puse slodzes | Jā |
| Netīrumu sensors | Nē |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš ciklā | 0,73 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 10,9 L |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 73 kWh |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Strāva | 10 A |
| Kontakdakšas veids | Tips F |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 597 mm |
| Dziļums | 555 mm |
| Svars | 35,3 kg |
| Augstums zem darba virsmas | 81,8 cm |
| Iepakojuma platums | 640 mm |
| Iepakojuma dziļums | 676 mm |
| Iepakojuma augstums | 896 mm |
| Iepakojuma svars | 37 kg |
| Ergonomika | |
| Automātiska durvju atvēršana | Jā |
| Paštīrošais filtrs | Nē |
| Antibakteriālais filtrs | Nē |
| Regulējamas kājiņas | Jā |
| Gatavības indikators | Jā |
| Ārējo durvju atvēršanas slēdzis | Jā |
| Sāls indikators | Jā |
| Atbalstītas vadības lietojumprogrammas | hOn |
| Skalošanas indikators | Jā |
| Bluetooth | Jā |
| Wi-Fi kontrolējams | Jā |
| Kājas regulēšanas tips | Priekšpuse |