Ražotājs: Samsung
Modelis: DW60R7040BB
EAN: 8806090116865
Samsung DW60R7040BB. Ierīces novietojums: Pilnībā iebūvēts, Preces izmērs: Pilna lieluma (60 cm), Vadības paneļa krāsa: Melns. Vietu skaits: 13 vietas, Trokšņu emisijas klase: B, Trokšņu līmenis: 44 dB. Energoefektivitātes klase: D, Ūdens patēriņš cikla laikā: 9,9 L, Enerģijas patēriņš 100 ciklos: 84 kWh. Platums: 598 mm, Dziļums: 550 mm, Augstums: 815 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Pilnībā iebūvēts |
| Preces izmērs | Pilna lieluma (60 cm) |
| Gatavība paneļa pielāgošanai | |
| Durvju krāsa | Nav piemērojams |
| Vadības paneļa krāsa | Melns |
| Iebūvēta displeja | |
| Iebūvēts ūdens mīkstinātājs | |
| Grozu regulējama izvietošana | Augšējais |
| Regulējams augšējā groza augums | |
| Augšējā groza statne | Atverams-aizverams |
| Nažu un dakšu nodalījuma veids | Grozs |
| Vannas materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Durvju enģes | Fiksēts |
| Darbības rādītāji | |
| Vietu skaits | 13 vietas |
| Mazgāšanas programmu skaits | 7 |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņu līmenis | 44 dB |
| Trauku mazgātāja programmas | Auto, Stikls/Trausls, Ekspress, Intensīvs, Priekšmazgāšana, Kluss |
| Automātiskās programmas | |
| Atliktā starta taimeris | |
| AquaStop funkcija | |
| Aizsardzība no pārplūdes | |
| Puse slodzes | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 9,9 L |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 84 kWh |
| Sildītāja jauda | 1800 W |
| Cirkulācijas motora jauda | 95 W |
| Iztukšošanas sūkņa jauda | 30 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 598 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 815 mm |
| Svars | 42 kg |
| Iepakojuma platums | 655 mm |
| Iepakojuma dziļums | 645 mm |
| Iepakojuma augstums | 875 mm |
| Iepakojuma svars | 48,5 kg |
| Pielāgotā paneļa svars (maks.) | 7 kg |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Regulējamas kājiņas | |