Ražotājs: Siemens
Modelis: SR23EW28KE
EAN: 4242003879757
Siemens iQ300 SR23EW28KE. Ierīces novietojums: Brīvi novietots, Preces izmērs: Šaurs (45 cm), Durvju krāsa: Balts. Vietu skaits: 9 vietas, Trokšņu emisijas klase: B, Trokšņu līmenis: 44 dB. Kājiņu regulēšana: 2 cm. Energoefektivitātes klase: D, Ūdens patēriņš cikla laikā: 8,5 L, Enerģijas patēriņš 100 ciklos: 63 kWh. Platums: 450 mm, Dziļums: 600 mm, Augstums: 845 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Brīvi novietots |
| Preces izmērs | Šaurs (45 cm) |
| Durvju krāsa | Balts |
| Kontroles tips | Pogas |
| Iebūvēta displeja | |
| Auklas garums | 1,75 m |
| Pievades šļūtenes garums | 1,65 m |
| Noteces šļūtenes garums | 2,05 m |
| Regulējams augšējā groza augums | |
| Darbības rādītāji | |
| Vietu skaits | 9 vietas |
| Mazgāšanas programmu skaits | 6 |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņu līmenis | 44 dB |
| Trauku mazgātāja programmas | 60min 65°C, Auto 45-65 °C, Eko 50 °C, Intensive 70°C, Ātrā 45 °C |
| Cikla laiks | 220 min |
| Atliktā starta taimeris | |
| Atceltais starts | 24 h |
| AquaStop funkcija | |
| Slodzes sensors | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | D |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Enerģijas patēriņš ciklā | 0,69 kWh |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 8,5 L |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 63 kWh |
| Savienotā slodze | 2400 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 450 mm |
| Dziļums | 600 mm |
| Augstums | 845 mm |
| Svars | 41,2 kg |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 115,5 cm |
| Iepakojuma svars | 42,4 kg |
| Ergonomika | |
| Atslēga bērniem | |
| Regulējamas kājiņas | |
| Kājiņu regulēšana | 2 cm |
| Atlikušais laiks norādi | |