Ražotājs: Siemens
Modelis: SN87YX03CE
EAN: 4242003910856
Siemens iQ700 SN87YX03CE. Ierīces novietojums: Pilnībā iebūvēts, Preces izmērs: Pilna lieluma (60 cm), Vadības paneļa krāsa: Melns. Vietu skaits: 14 vietas, Trokšņu emisijas klase: B, Trokšņu līmenis: 43 dB. Atbalstītas vadības lietojumprogrammas: Siemens Home Connect. Energoefektivitātes klase: B, Ūdens patēriņš cikla laikā: 9,5 L, Enerģijas patēriņš 100 ciklos: 65 kWh. Platums: 598 mm, Dziļums: 550 mm, Augstums: 815 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Ierīces novietojums | Pilnībā iebūvēts |
| Preces izmērs | Pilna lieluma (60 cm) |
| Gatavība paneļa pielāgošanai | |
| Durvju krāsa | Nav piemērojams |
| Vadības paneļa krāsa | Melns |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Iebūvēta displeja | |
| Ekrāna veids | TFT |
| Auklas garums | 1,75 m |
| Pievades šļūtenes garums | 1,65 m |
| Noteces šļūtenes garums | 1,9 m |
| Ūdens uzpildīšāna | Karsts |
| Nažu un dakšu nodalījuma veids | Grozs |
| Darbības rādītāji | |
| Vietu skaits | 14 vietas |
| Mazgāšanas programmu skaits | 8 |
| Trokšņu emisijas klase | B |
| Trokšņu līmenis | 43 dB |
| Trauku mazgātāja programmas | Auto 45-65 °C, Eko 50 °C, Favorite, Stikls/Trausls, Intensīvs, Ātrā 60 °C, Silent 50°C |
| Žāvēšanas sistēma | Ceolīts |
| Automātiskās programmas | |
| Temperatūra (maks) | 65 °C |
| Cikla laiks | 235 min |
| Atliktā starta taimeris | |
| Atceltais starts | 24 h |
| AquaStop funkcija | |
| AquaSensor funkcija | |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | B |
| Energoefektivitātes skala | A līdz G |
| Ūdens patēriņš cikla laikā | 9,5 L |
| Enerģijas patēriņš 100 ciklos | 65 kWh |
| Savienotā slodze | 2400 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Strāva | 10 A |
| Kontakdakšas veids | Type F (CEE 7/4) |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 598 mm |
| Dziļums | 550 mm |
| Augstums | 815 mm |
| Svars | 45,3 kg |
| Dziļums ar atvērtām durvīm | 115 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 60 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums | 55 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums (min) | 81,5 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums (maks) | 87,5 cm |
| Iepakojuma svars | 47,5 kg |
| Ergonomika | |
| Automātiska durvju atvēršana | |
| Dozēšanas palīgs | |
| Grīdas indikatora gaisma | |
| Ārējo durvju atvēršanas slēdzis | |
| Iekšpuses gaisma | |
| Viedtelefona attālinās atbalsts | |
| Atlikušais laiks norādi | |
| Atbalstītas vadības lietojumprogrammas | Siemens Home Connect |
| Wi-Fi kontrolējams | |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, VDE |