Ražotājs: Miele
Modelis: 11106420
EAN: 4002516128496
Miele DG 7440. Cepeškrāsns izmēri: Mazs, Kopējā krāsns(krāšņu) iekšpuses ietilpība: 40 L, Gatavošanas temperatūras amplitūda: 40 - 100 °C. Produkta krāsa: Melns, Kontroles tips: Ar pieskārienu, Vadības novietojums: Priekšpuse. Savienotā slodze: 3600 W, Maiņstrāvas ievades spriegums: 230 V, Maiņstrāvas ievades frekvence: 50/60 Hz. Platums: 595 mm, Dziļums: 569 mm, Augstums: 455 mm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Cepeškrāsns | |
| Cepeškrāsns izmēri | Neliels izmērs |
| Kopējā krāsns(krāšņu) iekšpuses ietilpība | 40 L |
| Gatavošanas temperatūras amplitūda | 40 - 100 °C |
| Siltuma saglabāšanas funkcija | Jā |
| Atkausēšanas funkcija | |
| Skaits cepeškrāsnis | 1 |
| Plaukta pozīciju skaits | 4 |
| Iekšpuses gaisma | |
| Atliktā starta taimeris | Jā |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Vadības novietojums | Priekšpuse |
| Auklas garums | 2 m |
| Iebūvēta displeja | |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Iekšējās apdares materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Lampu skaits | 2 lampa(-s) |
| Soft close sistēma | Jā |
| Lampas tips | LED |
| Durvju enģes | Uz leju |
| Nesakarstošas durvis | |
| Durvju materiāls | Stikls |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Savienotā slodze | 3600 W |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50/60 Hz |
| Ergonomika | |
| Viegli tīrāms | Jā |
| Atslēga bērniem | |
| Integrēts on/off slēdzis | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 595 mm |
| Dziļums | 569 mm |
| Augstums | 455 mm |
| Svars | 26,4 kg |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 56,8 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums (min.) | 56 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums | 55 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums | 45,2 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums (min) | 45 cm |