Ražotājs: Bosch
Modelis: DRC97AQ50
EAN: 4242005103973
Bosch Serie 6 DRC97AQ50. Maksimālā izplešanas jauda: 760 m³/h, Izplešanas tips: Vilkmes/Recirkulācijas, Šķidrumu dinamikas efektivitātes klase: A. Tips: Iebūvēts griestos, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Auklas garums: 1,3 m. Tauku filtra tips: Nerūsējošs tērauds. Spuldžu skaits: 4 spuldze(-s). Energoefektivitātes klase: A, Energoefektivitātes skala: A+++ līdz D, Savienotā slodze: 160 W
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.emundia.si |
BOSCH Stropna napa DRC97AQ50 | €1429.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Iebūvēts griestos |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Iebūvēta displeja | Nē |
| Auklas garums | 1,3 m |
| Izplūdes gāzu caurules diametrs | 15 cm |
| Sertifikācija | CE, VDE |
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā izplešanas jauda | 760 m³/h |
| Izplešanas tips | Vilkmes/Recirkulācijas |
| Šķidrumu dinamikas efektivitātes klase | A |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | A |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | E |
| Maksimālā recirkulācijas jauda | 560 m³/h |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Intensīvs ātrums | Jā |
| Trokšņa līmenis (vidējs ātrums) | 44 dB |
| Trokšņa līmenis (neliels ātrums) | 41 dB |
| Trokšņu līmenis | 56 dB |
| Trokšņa līmenis (ātrgaitas) | 56 dB |
| Trokšņa līmenis (intensīvs ātrums) | 68 dB |
| Trokšņa līmenis (recirkulācijas režīmā) | 69 dB |
| Minimālais attālums no elektriskās plīts | 65 cm |
| Minimālais attālums no gāzes plīts | 65 cm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Energoefektivitātes skala | A+++ līdz D |
| Savienotā slodze | 160 W |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Filtrēšana | |
| Tauku filtra tips | Nerūsējošs tērauds |
| Mazgājams filtrs | Jā |
| Filtrs mazgājams trauku mazgājamajā mašīnā | Jā |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 900 mm |
| Dziļums | 500 mm |
| Svars | 26,7 kg |
| Uzstādīšanas nodalījuma platums | 88,8 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma dziļums | 48,7 cm |
| Uzstādīšanas nodalījuma augstums | 29,9 cm |
| Apgaismojums | |
| Spuldžu skaits | 4 spuldze(-s) |
| Noklusināms apgaismojums | Jā |
| Iepakojuma saturs | |
| Tālvadības pults | Jā |