Ražotājs: Candy
Modelis: 36900929
EAN: 8016361970779
Candy CBG6250/1X. Maksimālā izplešanas jauda: 620 m³/h, Izplešanas tips: Vilkmes/Recirkulācijas, Šķidrumu dinamikas efektivitātes klase: C. Tips: Iebūvēts, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Kontroles tips: Pogas. Lampas jauda: 4 W, Spuldžu skaits: 2 spuldze(-s), Spuldzes tips: LED. Energoefektivitātes klase: C, Gada enerģijas patēriņš: 77 kWh, Energoefektivitātes skala: A+++ līdz D. Platums: 520 mm, Dziļums: 283 mm, Augstums (min): 28 cm
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Dizains | |
| Tips | Iebūvēts |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Kontroles tips | Pogas |
| Iebūvēta displeja | |
| Izplūdes gāzu caurules novietojums | Galvas |
| Izplūdes gāzu caurules diametrs | 15 cm |
| Motoru skaits | 1 |
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā izplešanas jauda | 620 m³/h |
| Izplešanas tips | Vilkmes/Recirkulācijas |
| Šķidrumu dinamikas efektivitātes klase | C |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | A |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | C |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Trokšņa līmenis (ātrgaitas) | 67 dB |
| Trokšņu līmenis | 67 dB |
| Minimālais attālums no elektriskās plīts | 65 cm |
| Minimālais attālums no gāzes plīts | 75 cm |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | C |
| Energoefektivitātes skala | A+++ līdz D |
| Gada enerģijas patēriņš | 77 kWh |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 - 60 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 220 - 240 V |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 520 mm |
| Dziļums | 283 mm |
| Augstums (min) | 28 cm |
| Svars | 6,5 kg |
| Apgaismojums | |
| Lampas jauda | 4 W |
| Spuldžu skaits | 2 spuldze(-s) |
| Spuldzes tips | LED |
| Apgaismojums | 262 lux |
| Filtrēšana | |
| Noņemams filtrs | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma svars | 8 kg |