Ražotājs: Miele
Modelis: 10451560
EAN: 4002515778302
Miele DA 2390. Maksimālā izplešanas jauda: 600 m³/h, Izplešanas tips: Vilkmes/Recirkulācijas, Šķidrumu dinamikas efektivitātes klase: A. Tips: Iebūvēts, Produkta krāsa: Nerūsējošs tērauds, Apvalka materiāls: Nerūsējošs tērauds. Tauku filtra tips: Nerūsējošs tērauds, Filtru skaits: 2 pcs. Lampas jauda: 3 W, Spuldžu skaits: 4 spuldze(-s), Spuldzes tips: LED. Energoefektivitātes klase: A, Gada enerģijas patēriņš: 55,3 kWh, Energoefektivitātes skala: A+++ līdz D
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.tet.lv |
Miele DA 2390 | €1279.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Tips | Iebūvēts |
| Produkta krāsa | Nerūsējošs tērauds |
| Apvalka materiāls | Nerūsējošs tērauds |
| Auklas garums | 1,5 m |
| Iebūvēta displeja | Nē |
| Kontroles tips | Ar pieskārienu |
| Izplūdes gāzu caurules diametrs | 15 cm |
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā izplešanas jauda | 600 m³/h |
| Izplešanas tips | Vilkmes/Recirkulācijas |
| Šķidrumu dinamikas efektivitātes klase | A |
| Apgaismojuma efektivitātes klase | A |
| Tauku filtrēšanas efektivitātes klase | A |
| Maksimālā recirkulācijas jauda | 500 m³/h |
| Ātrumu skaits | 3 |
| Intensīvs ātrums | Jā |
| Trokšņa līmenis (vidējs ātrums) | 48 dB |
| Trokšņa līmenis (ātrgaitas) | 52 dB |
| Trokšņa līmenis (neliels ātrums) | 47 dB |
| Trokšņu līmenis | 52 dB |
| Trokšņa līmenis (intensīvs ātrums) | 64 dB |
| Trokšņa līmenis (recirkulācijas režīmā) | 54 dB |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Energoefektivitātes klase | A |
| Energoefektivitātes skala | A+++ līdz D |
| Motora jauda | 230 W |
| Gada enerģijas patēriņš | 55,3 kWh |
| Strāva | 10 A |
| Maiņstrāvas ievades frekvence | 50 Hz |
| Maiņstrāvas ievades spriegums | 230 V |
| Filtrēšana | |
| Tauku filtra tips | Nerūsējošs tērauds |
| Filtru skaits | 2 pcs |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 884 mm |
| Dziļums | 297 mm |
| Augstums | 450 mm |
| Augstums bez skursteņa | 6,3 cm |
| Svars | 13 kg |
| Apgaismojums | |
| Lampas jauda | 3 W |
| Spuldžu skaits | 4 spuldze(-s) |
| Spuldzes tips | LED |
| Apgaismojums | 500 lux |