Ražotājs: Eaton
Modelis: 9SXEBM36R
EAN: 0743172091192
Eaton 9SXEBM36R. Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Baterijas spriegums: 36 V, Produkta krāsa: Melns. Svars: 22,2 kg, Platums: 438 mm, Augstums: 86,5 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
direkt.jacob.de |
Eaton 9SX 9SXEBM36R - Batteriegehäuse (Rack - einbaufähig) - 2U | €627.36 |
|
direkt.jacob.de |
Eaton 9SX 9SXEBM36R - Batteriegehäuse (Rack - einbaufähig) - 2U | €685.27 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Baterijas spriegums | 36 V |
| Akumulatora ietilpība | 9 ampērstunda |
| Savietojamība | Eaton 9SX 1000i |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 22,2 kg |
| Platums | 438 mm |
| Augstums | 86,5 mm |
| Dziļums | 438 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |