Ražotājs: Vertiv
Modelis: GXT5-EBC36VRT2UE
EAN: 0767041026825
Vertiv Liebert GXT5 EXTERNAL BP 0.75KVA 1KVA. Formas faktors: Statīvs/Tornis, Produkta krāsa: Melns, Savienojamie produkti: Liebert GXT5-1000IRT2UXLE, Liebert GXT5-750IRT2UXLE. Baterijas tehnoloģija: Noslēgts svina skābju (VRLA), Akumulatora ietilpība: 9 ampērstunda, Baterijas spriegums: 36 V. Sertifikācija: ANSI C62.41, GS, CSA C22.2 No. 107.1, FCC Part 15 A, EN 62040-2:2006, EN 61000-3-3:2013, EN.... Platums: 370 mm, Dziļums: 430 mm, Augstums: 85 mm
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
VERTIV LIEBERT GXT5 | €1105.06 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Dizains | |
| Formas faktors | Statīvs/Tornis |
| Statņa montāža | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Savienojamie produkti | Liebert GXT5-1000IRT2UXLE, Liebert GXT5-750IRT2UXLE |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 370 mm |
| Dziļums | 430 mm |
| Augstums | 85 mm |
| Svars | 22,6 kg |
| Iepakojuma platums | 617 mm |
| Iepakojuma dziļums | 570 mm |
| Iepakojuma augstums | 262 mm |
| Iepakojuma svars | 26,3 kg |
| Baterija | |
| Baterijas tehnoloģija | Noslēgts svina skābju (VRLA) |
| Atbalstāmo bateriju skaits | 3 |
| Akumulatora ietilpība | 9 ampērstunda |
| Baterijas spriegums | 36 V |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 40 °C |
| Darbības relatīvā mitruma amplitūda | 5 - 95 % |
| Ekspluatācijas augstums | 0 - 3000 m |
| Sertifikāti | |
| Sertifikācija | ANSI C62.41, GS, CSA C22.2 No. 107.1, FCC Part 15 A, EN 62040-2:2006, EN 61000-3-3:2013, EN 61000-3-2:2014, EN 62040-1:2008+A1:2013, ISTA 1A, UL 1778 5th edition |
| Iepakojuma saturs | |
| Daudzums | 1 |