| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
datatronic.fi |
Lindy 43276 USB grafiikka-adapteri 3840 x 2160 pikseliä Valkoinen | €35.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 37 mm |
| Dziļums | 42 mm |
| Augstums | 12 mm |
| Svars | 20 g |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 45 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 70 °C |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Balts |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |