Ražotājs: StarTech.com
Modelis: USB32HDVGA
EAN: 0065030886826
StarTech.com USB 3.0 uz HDMI un VGA adapteris ir vēl viens risinājums, lai paplašinātu darbstaciju ar papildu displeju. Ar atbalstu diviem monitoriem šis adapters piedāvā līdz pat 3840 x 2160 pikseļu izšķirtspēju, nodrošinot apbrīnojamu vizuālo pieredzi.
Adapters ir aprīkots ar HDMI un VGA (D-Sub) izejām, kas padara to saderīgu ar jebkuru displeju. Tā ir aprīkota ar USB Type-A savienotāju, kas tieši savienojas ar jūsu datoru, ar USB kabeļa garumu 0,109 metrus. Tā ir viegla un kompakta, lai jūs to varētu viegli izmantot jebkurā vietā un ienest ar sev.
Adapters iedarbojas ar USB, tādējādi nav nepieciešams ārējs barošanas avots. Tas atbalsta USB versiju 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) un ir sertificēts REACH, CE un FCC, lai jūs varētu būt mierā.
Audio izvades kanāliem ir atbalsta līdz 7.1 kanāliem, sniedzot augstas kvalitātes skaņu, lai uzlabotu multivides pieredzi. Tas atbalsta dažādas grafikas izšķirtspējas, ieskaitot 1920 x 1080 (HD 1080) un 3840 x 2160, kas dod jums elastību izvēlēties piemērotu izšķirtspēju jūsu vajadzībām.
Šis USB grafiskais adapters ir saderīgs ar Mac operētājsistēmām, konkrēti Mac OS X 13.0 Ventura. Tas ir pieejams stils melnā un sudraba krāsu kombinācijā, ar korpusu no izturīgas plastmasas. Adapters ir RoHS atbilstīgs, un tas atbalsta vairākas ilgtspējas sertifikācijas.
Adapters sver 54 grami, kas to padara par vieglu un pārnēsājamu. Iepakojuma svars ir 112 grami, ar augstumu 14 milimetriem, platumu 43 milimetros un dziļumu 270 milimetros. Iepakojuma izmēri ir 168 milimetri dziļi, 28 milimetri augsti un 148 milimetri plati.
Šim adapterim vadības un uzglabāšanas temperatūras ir atbilstoši -10 - 55°C un -25 - 75°C. Adapters atbalsta divus displejus ar HDMI un VGA izejām. Atsvaidzinošs ātrums maksimālajai izšķirtspējai ir 30Hz. Tas neatbalsta DVI vai DisplayPort izvadi.
StarTech.com USB 3.0 uz HDMI un VGA adapteris ir lielisks risinājums ikvienam, kurš vēlas paplašināt savu darbstaciju ar papildu displeju. Ar savām divu monitoru atbalsta, augstas izšķirtspējas izvadei un uzticamu sniegumu, tas ir lieliska izvēle gan profesionāļiem, gan mājas lietotājiem.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.photopoint.ee |
USB-VGA/HDMI Adapter Startech USB32HDVGA Must 4K Ultra HD | €93.99 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Darbības rādītāji | |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| USB savienotājs | USB Type-A |
| USB savienotāja dzimums | Vīrišķais |
| DVI izeja | |
| HDMI izeja | |
| DisplayPort izeja | |
| Atbalstītais ekrānu skaits | 2 |
| VGA (D-Sub) izeja | |
| HDMI versija | 1.4 |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Atjaunināšanas ātrums pie maksimālās izšķirtspējas | 30 Hz |
| Atbalstītās grafikas izšķirtspējas | 1920 x 1080 (HD 1080), 3840 x 2160 |
| Audio izvades kanāli | 7.1 kanāli |
| Chipset | Silicon Motion - SM768 |
| Sertifikācija | REACH, CE, FCC |
| Svars&dimensijas | |
| Platums | 43 mm |
| Dziļums | 270 mm |
| Augstums | 14 mm |
| Svars | 54 g |
| Iepakojuma platums | 148 mm |
| Iepakojuma dziļums | 168 mm |
| Iepakojuma augstums | 28 mm |
| Iepakojuma svars | 112 g |
| Sistēmas prasības | |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 13.0 Ventura |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 55 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -25 - 75 °C |
| Dizains | |
| Produkta krāsa | Melns, Sudrabs |
| Apvalka materiāls | Plastmasa |
| USB kabeļa garums | 0,109 m |
| Loģistiskie dati | |
| Kastes garums (Master) | 474 mm |
| Daudzums Master kastē | 70 pcs |
| Oriģinālās kastes platums | 338 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 450 mm |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733020 |
| Tehniskās detaļas | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |