| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
ACT USB 2.0 Booster 5METER | €30.70 |
|
www.gangaelectronica.es |
ACT USB 2.0 Booster 5METER | €30.75 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 5 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Savienotāja adapteris | |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 148 mm |
| Iepakojuma dziļums | 59 mm |
| Iepakojuma augstums | 142 mm |
| Iepakojuma svars | 279 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 310 g |
| Papildus informācija | |
| Augstums | 50 mm |
| Dziļums | 150 mm |
| Platums | 215 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |