Ražotājs: ACT
Modelis: AC7431
EAN: 8716065501957
ACT AC7431. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB4 Gen 2x2, Maksimālais datu pārraides ātrums: 20000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Magnētiski aizsargāts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
ACT USB4 20GBPS Connection Cable C Male - C Male 1 Meter USB-IF Certified | €18.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB4 Gen 2x2 |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 30/32/34/26 |
| Magnētiski aizsargāts | |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja materiāls | Alvots varš |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 20000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| USB barošanas padeve | |
| USB barošana līdz | 240 W |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 130 mm |
| Iepakojuma dziļums | 15 mm |
| Iepakojuma augstums | 210 mm |
| Iepakojuma svars | 51 g |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izejas spriegums | 48 V |
| Izvades strāva (maks.) | 5 A |