| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A101-0009 câble USB 2 m USB 2.0 USB A USB B Noir | €6.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 2 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB B |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 24/28 |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Vienības apjoms | 189 cm³ |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 5 mm |
| Iepakojuma augstums | 180 mm |
| Iepakojuma svars | 96 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |