Ražotājs: AISENS
Modelis: A105-0444
EAN: 8436574704983
AISENS A105-0444. Kabeļa garums: 2 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB B, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimālais datu pārraides ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Magnētiski aizsargāts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A105-0444 USB kabelis 2 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A USB B Melns | €8.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB B |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Magnētiski aizsargāts | |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Vienības apjoms | 378 cm³ |
| Iepakojuma platums | 210 mm |
| Iepakojuma dziļums | 180 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 100 g |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 460 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 280 mm |
| Kastes svars (Master) | 10 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 38640 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 100 pcs |