Ražotājs: AISENS
Modelis: A107-0635
EAN: 8436574707298
AISENS A107-0635. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB4 Gen 2x2, Maksimālais datu pārraides ātrums: 20000 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Zelts, Produkta krāsa: Pelēks
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
AISENS A107-0635 câble USB 1 m USB4 Gen 2x2 USB C Gris | €9.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| USB versija | USB4 Gen 2x2 |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 20000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Pelēks |
| Plug and Play | |
| USB barošana līdz | 100 W |
| USB barošanas padeve | |
| Sertifikācija | USB-IF |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Vienības apjoms | 192 cm³ |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 50 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas strāva (maks.) | 5 A |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 460 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 280 mm |
| Kastes svars (Master) | 10 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 38640 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 200 pcs |