| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
AISENS A107-0702 USB kabelis 1 m USB C Melns | €13.60 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 20000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 60 Hz |
| Maksimālā izšķirtspēja | 7680 x 4320 pikseļi |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Vienības apjoms | 192 cm³ |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma dziļums | 120 mm |
| Iepakojuma augstums | 10 mm |
| Iepakojuma svars | 44 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas strāva (maks.) | 5 A |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 300 mm |
| Kastes garums (Master) | 460 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 280 mm |
| Kastes svars (Master) | 8,8 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 38640 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 200 pcs |