Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Sertifikācija | CE |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Vienības apjoms | 492 cm³ |
| Iepakojuma platums | 147 mm |
| Iepakojuma dziļums | 108 mm |
| Iepakojuma augstums | 31 mm |
| Iepakojuma svars | 75 g |
| Papildus informācija | |
| Tīkla standarts | IEEE 802.3, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3u |
| Saderīgās operētājsistēmas | Windows (8 / 8.1 / 10), Windows server 2008, Mac OS X (10.6 - 10.11), Linux OS |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Oriģinālās kastes platums | 565 mm |
| Kastes garums (Master) | 335 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 315 mm |
| Kastes svars (Master) | 7,5 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 59621,625 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 100 pcs |