| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
AVer 064AUSB--CC6 USB kabelis 20 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A Melns | €373.34 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kabeļa garums | 20 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | Jā |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | CE |
| Savienojamie produkti | CAM540 |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma svars | 480 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 480 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |