Ražotājs: C2G
Modelis: 28832
EAN: 0757120288329
C2G 28832. Kabeļa garums: 1,83 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB A, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimālais datu pārraides ātrums: 5000 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis / Zelts, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pure-gaming.fr |
C2G USB 3.0 USB-C VERS USB-A M/M 1,8 M - Noir | €24.90 |
|
www.topbiz.fr |
C2G USB 3.0 USB-C VERS USB-A M/M 1,8 M - Noir | €28.37 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1,83 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 30 |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis / Zelts |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Kabeļu vairogs | Alumīnija Mylar folijs |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa krāsa | Melns |
| Sertifikācija | USB-IF |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 4,8 mm |
| Svars | 77,6 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |