Ražotājs: Cellularline
Modelis: USBDATACUSBA-CW
EAN: 8018080270413
Cellularline USBDATACUSBA-CW. Kabeļa garums: 1,2 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīrišķais/Vīrišķais, Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Balts |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 90 mm |
| Iepakojuma dziļums | 17 mm |
| Iepakojuma augstums | 195 mm |
| Iepakojuma svars | 56 g |
| Iepakojuma tips | Blisters |