Ražotājs: CLUB3D
Modelis: CAC-1529
EAN: 8719214472153
CLUB3D CAC-1529. Kabeļa garums: 2 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimālais datu pārraides ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Club3D Kabel USB 3.2 Typ C 2m Verlangerung 5Gbps St/Bu retail 8719214472153 CAC-1529 (8719214472153) USB kabelis | €16.70 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| USB barošana līdz | 60 W |
| USB barošanas padeve | |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Sertifikācija | ROHS, FCC, CE EMI |
| Svars&dimensijas | |
| Konektora 1 izmēri (PxDxA) | 12 x 36,2 x 6,3 mm |
| Konektora 2 izmēri (PxDxA) | 12 x 37,7 x 8 mm |
| Svars | 87 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 145 mm |
| Iepakojuma dziļums | 45 mm |
| Iepakojuma augstums | 140 mm |
| Iepakojuma svars | 132 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |