Ražotājs: Duracell
Modelis: USB5031W
EAN: 5055190175606
Duracell USB5031W. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB C, USB versija: 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimālais datu pārraides ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Duracell USB5031W USB kabelis 1 m 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A USB C Balts | €12.85 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 6 mm |
| Svars | 36 g |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 85044095 |
| Papildus informācija | |
| Dziļums | 1000 mm |
| Platums | 6 mm |
| Augstums | 6 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 84 mm |
| Iepakojuma dziļums | 160 mm |
| Iepakojuma augstums | 36 mm |