Ražotājs: Equip
Modelis: 128358
EAN: 4015867231029
Equip 128358. Kabeļa garums: 2 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s, Produkta krāsa: Balts, Magnētiski aizsargāts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
m79.lv |
Equip USB 3.2 Gen 2 C to C Cable, M/M, 2.0m, 5A, PD 100W, 4K/60Hz, 10Gbps 4015867231029 128358 (4015867231029) USB kabelis | €19.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 2 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Savienotāja materiāls | Zelts |
| Magnētiski aizsargāts | Jā |
| Vadu apvalka materiāls | Kokvilna, Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Konektora korpusa materiāls | Alumīnijs |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 10000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Plug and Play | Jā |
| USB barošanas padeve | Jā |
| USB barošana līdz | 100 W |
| Maksimālā izšķirtspēja | 3840 x 2160 pikseļi |
| Maksimālais atjauninājuma ātrums | 240 Hz |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 275 mm |
| Iepakojuma dziļums | 10 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |
| Iepakojuma svars | 95 g |
| Iepakojuma tips | Soma |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 85 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 20 V |
| Ieejas strāva (maks.) | 5 A |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, RoHS |