Ražotājs: Equip
Modelis: 128363
EAN: 4015867226803
Equip 128363. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimālais datu pārraides ātrums: 5000 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis, Produkta krāsa: Balts, Magnētiski aizsargāts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Magnētiski aizsargāts | |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Vadītāja materiāls | Varš |
| Aizsargāto slāņu skaits | 2 |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| Plug and Play | |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Sertifikācija | RoHS |
| Jaudas patēriņš | 15 W |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 4,5 mm |
| Svars | 48 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 175 mm |
| Iepakojuma dziļums | 0,1 mm |
| Iepakojuma augstums | 275 mm |
| Iepakojuma svars | 55 g |
| Iepakojuma tips | Soma |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |