Ražotājs: Equip
Modelis: 128596
EAN: 4015867184547
Equip 128596. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: Micro-USB B, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīrišķais/Vīrišķais, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Zelts, Produkta krāsa: Melns, Magnētiski aizsargāts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
25n.de |
equip Life - USB-Kabel - Micro-USB Typ B (M) | equip | 128596 | 4015867184547 | €3.30 |
|
www.f-m-shop.de |
Equip Life - USB-Kabel - Micro-USB Typ B (M) | €3.93 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | Micro-USB B |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Magnētiski aizsargāts | |
| Aizsargāto slāņu skaits | 2 |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 100 mm |
| Iepakojuma dziļums | 18 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |
| Iepakojuma svars | 39,2 g |
| Iepakojuma tips | Soma |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 36,2 g |
| Papildus informācija | |
| Augstums | 1000 mm |
| Dziļums | 8 mm |
| Platums | 15,5 mm |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |