Ražotājs: Equip
Modelis: 133310
EAN: 4015867460061
Equip 133310. Kabeļa garums: 10 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB A, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīriešu/Sieviešu, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel USB Equip USB-A - USB-A 10 m (133310) | €14.40 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 10 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Savienotāja veids | Vīriešu/Sieviešu |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 227 g |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Dziļums | 8 mm |
| Platums | 15,5 mm |
| Augstums | 10000 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 250 mm |
| Iepakojuma dziļums | 100 mm |
| Iepakojuma augstums | 336 mm |
| Iepakojuma svars | 230 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |