| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
anni.si |
Kabel USB-C v USB-C, 1m, črn, Ewent | €6.67 |
|
www.emundia.si |
EWENT kabel USB-C v USB-C, 1m - črn | €7.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 22/28 |
| Produkta krāsa | Melns |
| USB barošana līdz | 60 W |
| USB barošanas padeve | |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 4 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izejas spriegums | 20 V |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |