Ražotājs: Ewent
Modelis: EC1046
EAN: 8056045876416
Ewent EC1046. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Maksimālais datu pārraides ātrums: 20000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 20000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| USB barošana līdz | 100 W |
| USB barošanas padeve | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas spriegums | 20 V |
| Ieejas strāva (maks.) | 5 A |