| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Ewent EW1024 USB kabelis 25 m USB 2.0 USB A Melns | €23.93 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 25 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 157 mm |
| Iepakojuma dziļums | 58 mm |
| Iepakojuma augstums | 120 mm |
| Iepakojuma svars | 426 g |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 342 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Ieejas strāva (maks.) | 0,5 A |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums Master kastē | 20 pcs |