Ražotājs: Fairphone
Modelis: 000-0046-000000-0003
EAN: 8718819375401
Fairphone 000-0046-000000-0003. Kabeļa garums: 1,2 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns, Dzeltens
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.alternate.es |
Fairphone 000-0046-000000-0003 USB kabelis 1,2 m USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) USB C Melns, Dzeltens | €35.29 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Kabeļa garums | 1,2 m |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Savienotāja adapteris | |
| Savienotāja adaptera tips | USB A |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 10000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns, Dzeltens |
| Savienojamie produkti | Fairphone 3 Fairphone 3+ |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 63,9 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |