Ražotājs: Hama
Modelis: 00201535
EAN: 4047443486516
Hama 00201535. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: Micro-USB B, USB versija: USB 2.0, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Konektora kontaktu apvalks: Niķelis, Produkta krāsa: Balts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.gangaelectronica.es |
Hama Laad/Synchrokabel 3 In 1 w/ Micro USB/USB Type-C/Lightning 1m White | €26.20 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 2.0 |
| Kabeļa garums | 1 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | Micro-USB B |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Savienotāja adapteris | Jā |
| Savienotāja adaptera tips | Lightning/USB C |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izejas spriegums | 5 V |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |