Ražotājs: j5create
Modelis: JUC500
EAN: 0847626001000
j5create JUC500. Kabeļa garums: 1,5 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB A, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimālais datu pārraides ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Balts
Nav atrasts neviens piedāvājums...
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
| Īpašības | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kabeļa garums | 1,5 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Vadu apvalka materiāls | Plastmasa |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Balts |
| Plug and Play | |
| Atbalstītās Windows operētājsistēmas | Windows 10, Windows 7, Windows 8, Windows 8.1, Windows Vista, Windows XP Home, Windows XP Home x64, Windows XP Professional, Windows XP Professional x64 |
| Mac operētājsistēmas atbalstītas | Mac OS X 10.10 Yosemite, Mac OS X 10.11 El Capitan, Mac OS X 10.12 Sierra, Mac OS X 10.6 Snow Leopard, Mac OS X 10.7 Lion, Mac OS X 10.8 Mountain Lion |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 4 mm |
| Svars | 60 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Papildus informācija | |
| Dziļums | 53,5 mm |
| Platums | 18,8 mm |
| LED indikatori | Aktivitāte |
| Augstums | 8,7 mm |
| Iepakojuma saturs | |
| Ātrās instalācijas gids | |