| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
JABRA CâBLE USB CHARGEUR | €20.12 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Produkta krāsa | Melns |
| Izcelsmes valsts | Ķīna |
| Savienojamie produkti | Pro 925/935 |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Daudzums Master kastē | 100 pcs |
| Informācija par iepakojumu | |
| Iepakojuma platums | 160 mm |
| Iepakojuma dziļums | 10 mm |
| Iepakojuma augstums | 230 mm |
| Iepakojuma svars | 20 g |