| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Lenovo 40CLCBCTRL câble USB 15 m USB 2.0 Noir | €120.70 |
|
www.pure-gaming.fr |
Lenovo 40CLCBCTRL câble USB 15 m USB 2.0 Noir | €123.90 |
|
www.pc21.fr |
LENOVO | €181.50 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 15 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -15 - 80 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 5,2 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 280 mm |
| Iepakojuma dziļums | 80 mm |
| Iepakojuma augstums | 110 mm |
| Iepakojuma svars | 810 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |