Ražotājs: Lindy
Modelis: 36940
EAN: 4002888369404
Lindy 0.5m USB 2.0 Typ C an B Kabel no Anthra Line ir apaļš kabelis ar 0.5 metru garu kabeļa garumu, kas savieno USB Type C un USB B ierīces un atbalsta maksimālo datu pārraides ātrumu līdz 480 Mbit/s. Kabelis ir RoHS, REACH, California Proposition un UL sertificēts. Kabelī izmantotais vara pavediens ir pārklāts ar nikeli un tā apvalks ir izgatavots no nailona/polivinila hlorīda materiāla.
Kabelim ir taisnstūra veida USB Type C un USB B savienotāji ar nikela pārklājumu un aizsargāti ar alumīniju. Turklāt tam ir nominālais pastiprinājums no 1 līdz 400 MHz <5,8 dB. Kabelis atbalsta USB 2.0 versiju un tajā ir 26/28 AWG vada izmērs.
Kabelis ir paredzēts darbībai temperatūrā no 0 līdz 40°C, savukārt to var uzglabāt temperatūrā no 0 līdz 70°C. Kabelis tiek piegādāts polietilēna maisiņā, un to var iegādāties kastē pa 1 gabalu.
Kabellei ir diametrs 4,4 mm ar liekuma rādiusu 2,5 cm. USB Type C savienotāja izmēri ir 10,9 x 28,3 x 7,2 mm, savukārt USB B savienotāja izmēri ir 11,8 x 47 x 10,2 mm. Šim kabeļam saskaņā ar harmonizētās sistēmas (HS) kodu tiek piešķirts 84733080.
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
eltek.lv |
Kabel USB Lindy USB-C - USB-B 0.5 m (36940) | €12.63 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB B |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 26/28 |
| Konektora kontaktu apvalks | Niķelis |
| Vadu apvalka materiāls | Neilons/Polivinila hlorīds (PVC) |
| Konektora vairoga materiāls | Alumīnijs |
| Konektora vairogs | |
| Vadītāja materiāls | Alvots varš |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Nominālais pastiprinājums | 1 - 400MHz < 5.8dB |
| Sertifikācija | RoHS, REACH, California Proposition, UL |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 40 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Liekuma rādiuss (min.) | 2,5 cm |
| Kabeļa diametrs | 4,4 mm |
| Konektora 1 izmēri (PxDxA) | 10,9 x 28,3 x 7,2 mm |
| Konektora 2 izmēri (PxDxA) | 11,8 x 47 x 10,2 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Tehniskās detaļas | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |