| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.topbiz.fr |
Lindy 43333 câble USB 10 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB C Noir | €292.30 |
|
www.pure-gaming.fr |
Lindy 43333 câble USB 10 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB C Noir | €359.90 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 10 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 21 |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Konektora vairogs | |
| Konektora korpusa materiāls | Plastmasa |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Sertifikācija | CE, FCC, RoHS & REACH, CP65 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | -10 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -40 - 85 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Kabeļa diametrs | 6,5 mm |
| Svars | 760 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 240 mm |
| Iepakojuma augstums | 65 mm |
| Iepakojuma svars | 900 g |
| Iepakojuma tips | Kaste |