Ražotājs: Lindy
Modelis: 43345
EAN: 4002888433457
Lindy 43345. Kabeļa garums: 30 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: 2 x USB A, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Maksimālais datu pārraides ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Zils, Sudrabs
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.ox.ee |
Lindy 30m Fibre Optic USB 3.0 Kabel | €323.00 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Kabeļa garums | 30 m |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | 2 x USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīriešu/Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Vadu apvalka materiāls | Termoplastiska poliuretāna (TPU) |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Zils, Sudrabs |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 70 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 85 °C |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 240 mm |
| Iepakojuma augstums | 65 mm |
| Iepakojuma tips | Kaste |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, Federālā komunikāciju komisija, REACH, RoHS |