Ražotājs: Lindy
Modelis: 43380
EAN: 4002888433808
Lindy 43380. Kabeļa garums: 5 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB A, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Konektora kontaktu apvalks: Zelts, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.pc21.fr |
LINDY | €47.91 |
|
www.pc21.fr |
LINDY | €47.94 |
|
www.topbiz.fr |
Lindy 43380 câble USB USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) 5 m USB C USB A Noir | €55.19 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 5 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| AWG vada izmērs | 28/28/24 |
| Savienotāja materiāls | Niķelis |
| Kontakta materiāls | Misiņš |
| Konektora kontaktu apvalks | Zelts |
| Vadu apvalka materiāls | Polivinilhlorīds (PVC) |
| Konektora vairoga materiāls | Alumīnijs |
| Konektora vairogs | Jā |
| Vadītāja materiāls | Alvots varš |
| Konektora korpusa materiāls | Plastmasa |
| Kabeļa tips | Apaļš kabelis |
| Produkta krāsa | Melns |
| Pārraides vide | Vītais pāris |
| Nominālais pastiprinājums | 0.064MHz - <0.08dB 0.256MHz - <0.11dB 0.512MHz - <0.13dB 0.772MHz - <0.15dB 1.0MHz - <0.20dB 4MHz - <0.39dB 8MHz - <0.57dB 12MHz - <0.67dB 24MHz - <0.95dB 48MHz - <1.35dB 96MHz - <1.90dB 200MHz - <3.20dB 400MHz - <5.80dB |
| Sertifikācija | California Proposition 65 |
| Ārējās vides apstākļi | |
| Darbības temperatūras amplitūda (T-T) | 0 - 50 °C |
| Uzglabāšanas temperatūras amplitūda (T-T) | -20 - 60 °C |
| Svars&dimensijas | |
| Liekuma rādiuss (min.) | 5,5 cm |
| Kabeļa diametrs | 5 mm |
| Konektora 1 izmēri (PxDxA) | 12,4 x 39,7 x 9 mm |
| Konektora 2 izmēri (PxDxA) | 20 x 80 x 13 mm |
| Svars | 220 g |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 230 mm |
| Iepakojuma dziļums | 198 mm |
| Iepakojuma augstums | 63 mm |
| Iepakojuma svars | 420 g |
| Iepakojuma tips | Kartona kārba/tetrapaka |
| Tehniskās detaļas | |
| Garantijas periods | 2 gads(i) |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas atbilstība | Jā |
| Ilgtspējas sertifikāti | CE, Federālā komunikāciju komisija, REACH, RoHS |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Barošanas norāde | 2.5/0.7mm DC |
| Iepakojuma saturs | |
| Manuāls | Jā |