Ražotājs: Logitech
Modelis: 939-001805
EAN: 0097855147110
Logitech Strong. Kabeļa garums: 45 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB C, USB versija: USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2), Maksimālais datu pārraides ātrums: 10000 Mbit/s, Produkta krāsa: Grafīts
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
maxtrade.lv |
STRONG USB 3.1 CABLE GRAPHITE/WW | €977.89 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 45 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB C |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 10000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Grafīts |
| Savienojamie produkti | Logitech MeetUp, Logitech Rally Camera, Logitech Tap |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Iepakojuma platums | 215 mm |
| Iepakojuma dziļums | 215 mm |
| Iepakojuma augstums | 188 mm |
| Iepakojuma svars | 2,56 kg |
| Papildus informācija | |
| Iepakojuma saturs | USB-A to USB-C cable: 45 metres (147.6-ft) USB-C pigtail extension: 152 mm (6 in) Documentation 2-year manufacturer’s guarantee |
| Loģistiskie dati | |
| Harmonizētās sistēmas (HS) kods | 84733080 |
| Oriģinālās kastes platums | 228 mm |
| Kastes garums (Master) | 451 mm |
| Oriģinālās kastes augstums | 209 mm |
| Kastes svars (Master) | 5,48 kg |