Ražotājs: Nanocable
Modelis: 10.01.1001-BK
EAN: 8433281004672
Nanocable 10.01.1001-BK. Kabeļa garums: 1 m, Savienotājs 1: USB A, Savienotājs 2: USB A, USB versija: USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1), Savienotāja veids: Vīrišķais/Vīrišķais, Maksimālais datu pārraides ātrums: 5000 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable 10.01.1001-BK USB kabelis 1 m USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) USB A Melns | €6.84 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 1 m |
| USB versija | USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) |
| Savienotājs 1 | USB A |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Konektora 1 formas standarts | Taisni |
| Konektora 2 formas standarts | Taisni |
| Kabeļu vairogs | Alumīnija Mylar folijs |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 5000 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Plug and Play | |
| Informācija par iepakojumu | |
| Skaits iepakojumā | 1 pcs |
| Vienības apjoms | 345 cm³ |
| Iepakojuma platums | 240 mm |
| Iepakojuma dziļums | 20 mm |
| Iepakojuma augstums | 175 mm |
| Iepakojuma svars | 65 g |
| Iepakojuma tips | Polietilēna maiss |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 3900 pcs |
| Kastes svars (Master) | 8 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 37000 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 100 pcs |