Ražotājs: Nanocable
Modelis: 10.01.2400
EAN: 8433281007796
Nanocable USB 2.0, 0.15m. Kabeļa garums: 0,15 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB A, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīriešu/Sieviešu, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable USB 2.0, 0.15m USB kabelis 0,15 m USB C USB A Melns | €6.65 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,15 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Savienotāja veids | Vīriešu/Sieviešu |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Sieviešu |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 17 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Papildus informācija | |
| Augstums | 120 mm |
| Platums | 160 mm |
| Informācija par iepakojumu | |
| Vienības apjoms | 88,42 cm³ |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 13680 pcs |
| Kastes svars (Master) | 6 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 33600 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 380 pcs |