Ražotājs: Nanocable
Modelis: 10.01.2100
EAN: 8433281007703
Nanocable USB 2.0, 0.5m. Kabeļa garums: 0,5 m, Savienotājs 1: USB C, Savienotājs 2: USB A, USB versija: USB 2.0, Savienotāja veids: Vīrišķais/Vīrišķais, Maksimālais datu pārraides ātrums: 480 Mbit/s, Produkta krāsa: Melns
| Veikals | Nosaukums | Cena |
|---|---|---|
|
www.efecto2000.es |
Nanocable USB 2.0, 0.5m USB kabelis 0,5 m USB C USB A Melns | €6.68 |
Vēl nav komentāru
Tikai reģistrēti lietotāji var atstāt komentārus
Cenu vēsture
| Īpašības | |
| Kabeļa garums | 0,5 m |
| USB versija | USB 2.0 |
| Savienotājs 1 | USB C |
| Savienotājs 2 | USB A |
| Savienotāja veids | Vīrišķais/Vīrišķais |
| Konektora 1 tips | Vīrišķais |
| Konektora 2 tips | Vīrišķais |
| Maksimālais datu pārraides ātrums | 480 Mbit/s |
| Produkta krāsa | Melns |
| Sertifikācija | USB-IF |
| Svars&dimensijas | |
| Svars | 23 g |
| Enerģijas pārvaldība | |
| Izvades strāva (maks.) | 3 A |
| Papildus informācija | |
| Platums | 160 mm |
| Augstums | 120 mm |
| Ilgtspēja | |
| Ilgtspējas sertifikāti | RoHS |
| Informācija par iepakojumu | |
| Vienības apjoms | 96 cm³ |
| Loģistiskie dati | |
| Daudzums uz paletes | 12600 pcs |
| Kastes svars (Master) | 8 kg |
| Galvenās kārbas tilpums | 33600 cm³ |
| Daudzums Master kastē | 350 pcs |